• Новак
SBART Нови Високо Половината Lycra Сурфање Долго Пливање Панталона Водови Жените Пливаат Jammer Едрење сурфање на ветер Пливање Панталони Осип Guard Топла

SBART Нови Високо Половината Lycra Сурфање Долго Пливање Панталона Водови Жените Пливаат Jammer Едрење сурфање

DEN 834.24

Достапност
Достапно за нарачка


Б ранд Име : SBART
Предмет Тип : Осип Guard Панталони
Боја : Сина
Големина : S M L
Функција : Брз Сува / Добар Еластична / Долги Панталони / Пливање Панталони / Lycra
Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 2-5 Работни Дена , Брз Брод ! ! !
***Топли Совети :
Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Блузи И Панталони Е Посебен Продаде , Ако сакате костуми , ве Молиме Посебна Купување Блузи И Панталони
Големина
S
М
L
XL
2 XL
3 XL
Половината(cm)
52
56
60
64
68
72
Должина(cm)
87
90
93
95
98
101
Ткаенината(cm)
18
19
20
21
22
22
Pruchase Белешки
1. Добро Еластична . Тоа е Lycra Ткаенина , Тоа е многу добар еластична , големината табела на податоци е плочка
2. Прирачник за Мерење , Грешки Опсегот е Околу 2 - 3 cm (1 инч) мерни податоци

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Полиестер,Lycra
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
806
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
боја:
Црна, Црвена боја
Материјал:
Lycra
Повод:
Пливаат Базен Реката Океан
Функција:
Пливање Сурфање Нуркање Капење
Должина:
Full Length
Големина:
S M L XL
Стоки Име:
осип guard панталони

Со стоката дадена додека купуваат