• Новак
  • -32 %
Sbart Мажите 5mm Wetsuit neoprene Freediving spearfishing Нуркање костум snorkel костим за капење, Сплит Одговара combinaison шапка surf wetsuit

Sbart Мажите 5mm Wetsuit neoprene Freediving spearfishing Нуркање костум snorkel костим за капење, Сплит Одговара

DEN 6288.00
DEN 9246.24

Достапност
Достапно за нарачка


Sbart Мажите 5mm Wetsuit neoprene Freediving spearfishing Нуркање костум snorkel костим за капење, Сплит Одговара combinaison шапка surf wetsuit Карактеристики : 1. Сува брзо 2. УВ заштита 3. Заштита против медуза 4. Идеално за сурфање и нуркање 6. Голема флексибилност,помек,повеќе дише,блиску-фитинг и exquisit 7. Назад zip со поводник (се повлече на кабелот) Важна Забелешка : 1. тоа се некои гумени мирис кога ќе го отворите вашиот парцела. Ве молиме да се стави тоа во воздух за неколку дена 2. Линиите се бели линии за сите бои, како што е прикажано во вистински фотографии 3. Ако имате било каков проблем со големината, ве молиме контактирајте ме ,јас ќе ви помогне !! 4. Поради различни монитор,ве молиме овозможи имаат малку надвор боја. Материјал : 90% neoprene,10% најлон Дебелина : 5mm

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
Sbart
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Neoprene
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
1050
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
Пливање, нуркање, нуркањето, сурфање
Материјал:
5 mm neoprene
Облека внатре:
Платно

Со стоката дадена додека купуваат