• Новак
Кинески за вас 2,5 mm Neoprene Деца Wetsuit се Нурне Влажни Одговараат на Детето Бански Едно парче Кратки Или Долги Ракави Сончање Топла Облека

Кинески за вас 2,5 mm Neoprene Деца Wetsuit се Нурне Влажни Одговараат на Детето Бански Едно парче Кратки Или

DEN 1117.44

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд : Нурне & Плови Име : 2,5 MM Децата Нуркање Костум Модел : WDS-8001/8002 Материјал : Neoprene Големина : XS / S / M / L / XL Боја : Розова , Жолта Функција : да се Чува на Топло , Спречување на нула и изгореници Погоден Толпата : Години и Млади деца Опсег На Примена : за Нуркање и Пливање

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Материјал:
neoprene
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
WDS-8001
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Момчиња
Материјал:
Најлон,Spandex
Важат за:
дете,момче,девојче
Место на Производство:
Кина
Големина:
XS, S, M, L, XL
боја:
розова,жолта
Suitabale спортови за:
нуркање,нуркањето

Со стоката дадена додека купуваат