• Новак
УВ заштита од сонце одговараат водоотпорен женски облека големина женски Сијамски костим за капење, долг ракав

УВ заштита од сонце одговараат водоотпорен женски облека големина женски Сијамски костим за капење, долг ракав

DEN 1574.40

Достапност
Достапно за нарачка


големина S N L XL биста 76-80 80-84 84-88 88-92 Половината 58-64 62-68 66-72 70-76 висина 155-160 160-165 165-170 170-175 телесна тежина 40-50 45-55 50-65 55-65

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SABOLAY
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
QL735
Без разлика дали или не да се соблече челик влечење:
Без градник челик поддршка
Големина:
M,L,XL,XXL,3XL
Модел:
Сијамски костим за капење
НЕМА.:
QL735
ткаенина име:
Врти Chinlon. []
Применливи Возраст:
Возрасни
Ткаенина состав:
Најлон
Грешка опсег:
1-3cm

Со стоката дадена додека купуваат