• Новак
SBART Бренд Осип Guard Панталони Windsurf Целосна Должина Surf Rashguard Жени Работи Трки Панталони Јога Спортски УВ Upf50+

SBART Бренд Осип Guard Панталони Windsurf Целосна Должина Surf Rashguard Жени Работи Трки Панталони Јога Спортски

DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка


(1) Видови : Rashguard Панталони
(2) Точка вклучува : 1 buc Rashguard Панталони
(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50
(4) Материјал Состав : Lycra
(5) Боја : Црна
(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 1-3 Дена , Брз Брод ! ! !

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Lycra,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
808
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Lycra,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
82%Полиестер+18%spandax
Место на Потекло:
Кина Копното

Со стоката дадена додека купуваат