• Новак
1PC 5 Бои Да се Избере Од Преносни Мини-LCD Екран Полн Опсег Радио Коцка Звучник За Картичката Автомобил Телефон Компјутер, MP3 И Така Натаму

1PC 5 Бои Да се Избере Од Преносни Мини-LCD Екран Полн Опсег Радио Коцка Звучник За Картичката Автомобил Телефон

DEN 276.96

Достапност
Достапно за нарачка


Мини звучник со екран
Имаме црвено сребро црна, сина, зелена пет бои за да изберете од. Ве молиме оставете порака кажувајќи ни бојата што сакате. Ако не го примите порака ние ќе го испрати по случаен избор. Ви благодарам многу!
Производ големина 5 * 5 * 5 cm
Материјал алуминиум легура
Отпорност 4 ohms
Кутија материјал метал
Капацитетот на батеријата НА 300М
Излезна моќност 3 W
Боја : Црвена, Сина,Црна,Сребрена,Зелена ( на големо да се меша бои. Ако постои боја барање, ве молиме да ни оставите порака. Ви благодариме! )
Интерфејс тип USB
Тип на картичка говорникот
Продолжен складирање 32 GB
Игра време е 1 час
Број на говорници 1
Поддршка формат У диск, ТФ-картичка
Зачестеност одговор спектар 60 Hz-15 KHz
Репродукција формат MP3
1*Звучник
1*USB полнење линија

Спецификацијата

Тип На Објект:
Subwoofers
Напон:
5V
Subwoofers Видови:
Затворен Subwoofer Системи
Боја Име:
Сребро.
Од Моќ:
3W
Фреквентен Опсег (Hz):
60Hz-15KHz
Специјални Функции:
играње на музика
Име На Модел:
кс-0023
Бренд Име:
ЈАС КОПЧЕТО КУПИ
Јачина На Бучава Сооднос:
80DB
Објектот Големина:
50*50*50MM
Аудио Чувствителност:
82
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Метал
Отпорност:
4ohm
Објектот:
Со екран јазик / картичка говорникот
Функција:
пуштање на музика
боја:
5 Бои да се Избере

Со стоката дадена додека купуваат