• Новак
  • -22 %
2017 Ново 1 Пар/5 Парови Јасно Силикони Уво Маска За Коса Боја Shield Заштита Салон Сина Боја Нов Стил Додатоци Пад На Превозот

2017 Ново 1 Пар/5 Парови Јасно Силикони Уво Маска За Коса Боја Shield Заштита Салон Сина Боја Нов Стил Додатоци

DEN 52.00
DEN 66.72

Достапност
Достапно за нарачка


2017 Ново 1 Пар/5 Парови Јасно Силикони Уво Маска За Коса Боја Shield Заштита Салон Сина Боја Нов Стил Додатоци Пад На Превозот
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Облик да се вклопуваат во уво
За да се заштити вашите уши од коса боја или вода при користење на виткање железо,
и да се намали бучавата
Одлична за домашни лична употреба или бизнис фризерски салон употреба
Производ Карактеристики :
Предмет Тип : Earmuffs
Оддел Име : Возрасни
Пол : Унисекс
Шаблон Тип : Цврсти
Материјал : Силикон
Димензии : 8cm*4.5 cm*2.1 cm
Спецификации :
Боја : Темно Сина
Пакет Се Вклучени
1 Пар или 5 Парови x Уво Маска

Спецификацијата

Тип На Објект:
Стил Додаток
Големина:
1 Pair
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
уво ги покрие
боја:
темно сина

Со стоката дадена додека купуваат