• Новак
  • -5 %
професионални висок квалитет на Јапонија 440c 6 инчен криви коса ножици Чистење shears коса салон режа берберот фризерски ножици

професионални висок квалитет на Јапонија 440c 6 инчен криви коса ножици Чистење shears коса салон режа берберот

DEN 654.00
DEN 688.80

Достапност
Достапно за нарачка


професионални 6 инчен Јапонија 440c челик криви коса ножици shears салон за сечење берберот шминка Чистење алатки фризерски ножици
Материјал : Јапонија 440 C 9cr13 Цврстина челик : 62 HRC Стил : Чистење режа Чистење го оценувате : 35% Технологија : Рачно изработени Големина : 6 инчен Должина : 17.5
Не ги вклучуваат случај, ако сакате да се купи вреќа, ве молиме кликнете на . ви благодариме !
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

Спецификацијата

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
30
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
S268
Тип:
Чистење Ножици
Бренд Име:
оган змеј
Големина:
6 inch
вкупна должина:
И 17,5 см
Тврдост:
62HRC
Чистење:
35%

Со стоката дадена додека купуваат