• Новак
  • -15 %
6.0 во. Freelander Личност стил ножици Profissional Фризерски Ножици Берберот Shears Висок Квалитет Салон

6.0 во. Freelander Личност стил ножици Profissional Фризерски Ножици Берберот Shears Висок Квалитет Салон

DEN 767.00
DEN 902.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Косата Режа
вкупна должина:
за 175mm
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Големина:
6 inch
Бренд Име:
Freelander
Број На Модел На:
СБ-60
Тип:
Ножици за сечење и Чистење Ножици
Заби:
30
боја:
Сребро.
Стил:
Право Раце Ножици
завртка боја:
Црна
Примена:
Коса
Процес на производство:
Рака-полиран
Тврдост:
61-62HRC
Сечење процес :
сечење на жица
Сечилото материја:
Јапонија 440c
Површински Третман:
Огледало Заврши
логото:
Може да се прилагоди

Со стоката дадена додека купуваат