• Новак
  • -29 %
Тактички Снимање Обука Sandbags Собата Цел Преносни Напред & Назад Перница Воена Пушка Опрема за CS Отворено

Тактички Снимање Обука Sandbags Собата Цел Преносни Напред & Назад Перница Воена Пушка Опрема за CS Отворено

DEN 559.00
DEN 787.68

Достапност
Достапно за нарачка


Објектот Спецификите
Бендот : ВОЛКОТ РОБОВИ
Боја : Б.К.
Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина
Пол : Унисекс
Тежина :
Број на модел : LN-BG09390
Опис На Производот
висок квалитет
Дизајниран да се создаде цврста и стабилна платформа кога цел вашиот пушка Одлична за транспорт - мали и лесни за носење и можат лесно да бидат полни со песок или друг додатен кога е потребно
Мека ткаенина за да се спречи вашиот пушка од било несакани марки или гребнатини
Лесно да се пополни преку изграден во инка дупка
Пакет се вклучени :
1x Напред & Назад Лов Клупата Торба
Answer : ___________________________ Note : не спаѓаат песок, потребно е да се пополни во песок себе

Спецификацијата

Тип на спорт:
Лов
Бренд Име:
Wolfslaves
Материјал:
Полиестер
C:
B
Главен Материјал:
600D Оксфорд ткаенина

Со стоката дадена додека купуваат