• Новак
  • -20 %
Тактички Воен Рамо Гласник Торба Војска Molle Напад Пакет Ранец Алатки Neatfreak Организатор

Тактички Воен Рамо Гласник Торба Војска Molle Напад Пакет Ранец Алатки Neatfreak Организатор

DEN 1440.00
DEN 1800.00

Достапност
Достапно за нарачка


Тактички Воен Рамо Гласник Торба Војска Molle Напад Пакет Ранец Алатки Neatfreak Организатор
Војската гласник торба големина е околу 28cm×22cm×8cm (H*L*W) воена торба е направен од Најлон 1000 D (СТП Обложени) вода и отпорни на абразија најлон ткаенина, SBS Патент, Воена Paracord Puller, 420 D Најлон Поставата Тактички Организатор е крајната drop-in gear организаторот. Пространа главната преграда има тринаесет (13) вграден во џебовите, со Велкро divider дека има три (3) дополнителни џебови. Пред и надворешниот мрежа џеб за мапата и мали предмети за лесно recognization. Војската рамо ag има 1.5" рамо, рака (Минимум прилагоди должина е Околу 29", а максимум се 52") со 1,5" рамо подлога Карактеристики на воена торба : водоотпорен, scretchproof, molle компатибилни, мултифункционален Пакетот вклучува : 1 x Neatfreak Организатор

Спецификацијата

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
TTGTACTICAL

Со стоката дадена додека купуваат