• Новак
  • -49 %
Воена Тактичка 600D Отворено Половината Торба Мултифункционален EDC Molle Торбичка Алатка Патент Пакет Додаток Трајни Појас Лов Торба

Воена Тактичка 600D Отворено Половината Торба Мултифункционален EDC Molle Торбичка Алатка Патент Пакет Додаток

DEN 381.00
DEN 746.88

Достапност
Достапно за нарачка


Воена Тактичка 600 D Отворено Половината Торба Мултифункционален EDC Molle Торбичка Алатка Патент Пакет Додаток Трајни Појас Лов Торба
Карактеристики Направен од висок квалитет на Најлон материјал, практична и издржлива
Со притискање на копчето во грбот, лесно да се стави торбата на вашиот појас или molle вест
Vel дизајн во предниот за печ прилог
Најдобро за вршење на личните работи, како што се Мобилен Телефон, Паричник, Картички, Копчиња и така натаму
Answer : ___________________________ Note : светилка не е вклучена Спецификации : Материјал : 600 D Најлон
Боја : Црна
Тежина : 107g
Големина : 16.5 cm(H)*11.5 cm(L)*7cm(W)
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Спецификацијата

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
Најлон
Тип на спорт:
Лов
Боја:
Маскирна
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
Лекар Торбичка За Прва Помош
Услуги:
OEM / ODM за клиенти

Со стоката дадена додека купуваат