• Новак
  • -49 %
Тактички Шлем германската Армија Класичен Burgomasters OD M35 Воената Полиција Отворено КС Војна Игра Airsoft/Макбаскет Челичен Шлем

Тактички Шлем германската Армија Класичен Burgomasters OD M35 Воената Полиција Отворено КС Војна Игра Airsoft/Макбаскет

DEN 2630.00
DEN 5157.12

Достапност
Достапно за нарачка


Тактички Шлем германската Армија Класичен Burgomasters OD M35 Воената Полиција Отворено КС Војна Игра Airsoft/Макбаскет Челичен Шлем
Карактеристики :
Германски Воени M35 Војник Единствени Шлемови
(Втората светска војна Реплика)
>>> Изгледа и се Чувствува само како Вистинска Работа!
БОЈА : Црна ,Маслиново Проституција
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Главата Големина : (Глава обемот : 54-62cm)
Прилагодливи кожа брадата рака.
Направени од Челик, исклучително Силна и Стабилна.
Валани рабови, 2 мали riveted дупките за вентилација и кожна лагер систем прикачен преку метален прстен.
ОСНОВНИ ДИМЕНЗИИ : 300мм долги x 230mm широк x 160mm висок
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Спецификацијата

Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години
Стил:
Преносни
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
FRP
Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Глава Турнеја:
58-60cm
Спорт:
Други
Број На Модел На:
m35 шлем
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Со стоката дадена додека купуваат