• Новак
  • -42 %
AOLIKES 1PCS Прилагодливи Еластична Коленото Поддршка Подготвуваат Patella Коленото Влошки за Кошарка, Тенис Пешачење возење Велосипед Трчање

AOLIKES 1PCS Прилагодливи Еластична Коленото Поддршка Подготвуваат Patella Коленото Влошки за Кошарка, Тенис

DEN 552.00
DEN 952.32

Достапност
Достапно за нарачка


AOLIKES 1 PCS Прилагодливи Еластична Коленото Поддршка Подготвуваат Patella Коленото Влошки за Кошарка, Тенис Пешачење возење Велосипед Трчање
Спецификации : Бренд : AOLIKES Материјал : OK (ок) текстил/СДР/Најлон Боја : Црна Димензии : Слободни,Прилагодлив
Пакет се вклучени : 1 PCS Коленото Подлога (1pcs,не 1pair)

Спецификацијата

Број На Модел На:
A-7958
Бренд Име:
Aolikes
Возраст:
Универзална
Материјал:
ОК крпа + Најлон + СДР
Име:
Спорт коленото заштитник
Големина:
Free,Adjustable
боја:
Црна
одговараат спорт:
Кошарка,Одбојка,Фудбал,Тенис,Трчање,Други спортски

Со стоката дадена додека купуваат