• Новак
  • -19 %
10PCS Против пролизгување Дише Спорт Над Зафат Sweatband Тенис Лента Бадминтон Рекет Костец Sweatband 11 Бои

10PCS Против пролизгување Дише Спорт Над Зафат Sweatband Тенис Лента Бадминтон Рекет Костец Sweatband 11 Бои

DEN 270.00
DEN 333.12

Достапност
Достапно за нарачка


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Против пролизгување Дише Спорт Над Зафат Sweatband Тенис Лента Бадминтон Рекет Костец Sweatband 11 Бои 10 PCS
Материјал : СТП + ЕВА
Димензии : Должина е 110cm, ширината е за 2,5 см, дебелина е 0.75 мм.
Answer : ___________________________ Note : лого на "GY", не и на другите .Бојата е за 10 парчиња, ако го изберете специфична боја, ние ќе ви испратиме 10 парчиња иста боја, доколку сакате различна боја, можете да изберете по случаен избор боја. ве молиме да забележите. '

Спецификацијата

Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
Крпа Лепак
Дебелина:
Тенка
Контрола Пригушувањето:
Слатка

Со стоката дадена додека купуваат