• Новак
  • -5 %
Б.К/DE/FG FMA Воена Тактичка Качување БРЗО Шлем Страна Покритие За Шлем Железнички Шлем Додаток Додатоци

Б.К/DE/FG FMA Воена Тактичка Качување БРЗО Шлем Страна Покритие За Шлем Железнички Шлем Додаток Додатоци

DEN 501.00
DEN 527.04

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
Две уво заштита опфаќа,кои се лесни за инсталација
Тоа е монтажни кога е потребно
Одговара вистински или реплика Emerson Брзо шлем железнички систем
Совршен за airsoft игра
Спецификации :
Материјал : мека гума
Тежина : 112g
Боја : црна/DE/FG
Answer : ___________________________ NOTE : каска не е вклучен!!
Превозот :
Ние брод на Светот.
Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 22 дена.
земја
Стандард Време На Испорака За Резиме На
Бизнис дена
(Празници не се вклучени)
9-12
13-16
17-19
20-22
23-27
27+
Бизнис дена +
Викенд
10-14
16-20
18-23
25-30
32-39
40+
Велика БРИТАНИЈА
Точка Пристигна Сооднос
12.0%
60.5%
28.3%
5.2%
Наплата
САД
Точка Пристигна Сооднос
8.5%
54.3%
28.0%
9.2%
Наплата
Канада
Точка Пристигна Сооднос
4.0%
48.2%
28.0%
15.3%
Наплата
Австралија
Точка Пристигна Сооднос
20.8%
51.0%
14.0%
10.0%
Наплата
Европа
Точка Пристигна Сооднос
10.3%
24.2%
47.4%
13.1%
6.0%
Наплата
Други
Точка Пристигна Сооднос
3.8%
15.0%
28.0%
53.0%
13.1%
Наплата
Ако треба да се избере EMS,ве молиме контактирајте со нас. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 дена. Ако не примите објект по 25 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Такси превозот е платена од страна на купувачот.
Други Политики :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
2.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми. Ве молиме контактирајте со нас .

Спецификацијата

Тип:
Шлем
Бренд Име:
TB-FMA
Спорт:
Други
Материјал:
Композити
Возраст:
>14 Години
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
295
Применливи Луѓе:
Мажи
Сезоната:
Универзална
Глава Турнеја:
Според Шлем

Со стоката дадена додека купуваат