• Новак
  • -8 %
Секси Сон Bottoms за Жени, Девојки 2018 Нова Пролет Лето Жена Панталони Еластичен Појас Чипка Шорцеви Nightwear долна облека Бела Црна

Секси Сон Bottoms за Жени, Девојки 2018 Нова Пролет Лето Жена Панталони Еластичен Појас Чипка Шорцеви Nightwear

DEN 353.00
DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка


Здраво, почитувани купувачи,
Добредојдовте на нашиот магазин,
Ние си имаме свој компанија,
Ве молиме веруваат дека,
Ние ќе сториме сè за да се обезбеди добар производи и услуги,
Ве молиме да дадете beata правец,
Јас сум со нетрпение очекувам да ви служи.
Големина : M : Погоден за 50kg L : Погоден за 55kg XL : Погоден за 60kg
Feartures : 1. Тоа е направен од високо квалитетни материјали. 2. Стилски и уникатен дизајн ќе ве направи повеќе привлечна 3. Тоа ќе се направи да изгледа многу убава и секси. 4.Лесно и погодни да се носат.Изгледа многу секси !!! Пакување содржи : 1 * пижами, за жени не вклучувајќи и други додатоци на сликата (8-103-95)

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
спиење bottoms
Број На Модел На:
8-103-95
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Материјал:
Свила,Полиестер
Сезоната:
Лето
Должина:
Shorts
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Сатенски

Со стоката дадена додека купуваат