• Новак
  • -5 %
2018 Есен Долги ракави Цртан филм Љубители Дома Облека Двојките Појавување на Пижами за Возрасни Креатура Пижами Поставува на Љубителите sleepwear

2018 Есен Долги ракави Цртан филм Љубители Дома Облека Двојките Појавување на Пижами за Возрасни Креатура Пижами

DEN 846.00
DEN 890.88

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики нето износот на големината на мерки за да го најдете вашиот соодветна големина. Со брз сува , еластична,дише, потење функција ткаенина , Направи да се чувствуваат поудобно кога во спортски, претставата е посовршен.
почитувани купувачот : ако не многу јасно за големината или други сомнение,pls само испратите порака до мене ,јас сум многу подготвен да ви послужи ,убав ден
Внимание : За големина : 1. ве молиме овозможи 2-3 cm(0.4-0.7 во) грешка на мерењето. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме. Ова е Азија големина 1to2 големина помала од Европа големина .ние ви препорачуваме да изберете 1 поголема големина од вообичаеното . Ако не сте сигурни за ве молиме контактирајте со нас пред да се направи нарачката . Ние може да ви помогне да се избере правилната големина ако можете да ни кажете за вашата тежина, висина на информации итн. 3. за боја , ќе има некои разлика на различни екранот . вистинска боја на стоката се малку полесен од продавницата покажува . ако умот ве молиме размислете два пати . квалитетот е добра, па ве молиме да не/'t даде лош повратни информации предизвика дозволено малку боја разлика . и ако имате било каков проблем во врска со големината и бојата на кожата, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде предлог и реална фотографија . ви благодариме за вашето разбирање. Пакетот Вклучува
1x Врвот +1x Панталона

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
YIRANSHINI
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex,Ацетат
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Околу Врат
Сезоната:
Зима
Должина:
Full Length
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Материјал Состав:
Полиестер
Дебелина:
Стандард
ткаенина име:
млеко свила, Полиестер влакна
Категорија На Производ:
слободно носат
Стил:
Pullover

Со стоката дадена додека купуваат