• Новак
  • -45 %
година Нови Жени Секси Nightwear Длабоко V деколте, Kimonos Сауна Униформи Nightgown 4 Боја Sleepwear Фустан G-String Бесплатен Превозот WI366

година Нови Жени Секси Nightwear Длабоко V деколте, Kimonos Сауна Униформи Nightgown 4 Боја Sleepwear

DEN 528.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


Големина/cm
Должина
Фустан Половината
Краток Половината
Плочка Големина
77
94
56~90
Answer : ___________________________ Note : Појас може да се залепи за да се прилагоди на половината.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 2-4 см толеранција поради прирачник за мерење.
Овој објект веројатно може да биде Азија големина, да ги споредиме детали внимателно.
Различни прикажува покаже иста слика може да биде малку разлики.

Спецификацијата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
ЧАРЛИ РОБЕРТ
Јака:
V Деколте
Материјал:
Rayon
Број На Модел На:
WI366
Материјал Состав:
Rayon
Ткаенина Тип:
Voile
Боја Стил:
Природна Боја
Долна облека:
pijama
sleepwear:
pijamas&nightgown
секси долна облека:
гроздобер nightdresses

Со стоката дадена додека купуваат