• Новак
  • -10 %
топла када spa филтерот 267x150MM 50.8 mm дупка одговара Poolmaster 12408 Замена на Филтер Кертриџ за Watkins 31489 Филтер

топла када spa филтерот 267x150MM 50.8 mm дупка одговара Poolmaster 12408 Замена на Филтер Кертриџ за Watkins

DEN 2117.00
DEN 2352.00

Достапност
Достапно за нарачка


топла када spa филтерот 267x150 MM 50.8 mm дупка одговара Poolmaster 12408 Замена на Филтер Кертриџ за Watkins 31489 Филтер
Белешки : Големина може да биде малку разлика
Не цел ако умот

Спецификацијата

Тип:
Спа Кади
Број На Модел На:
2016 година
Бренд Име:
FGHGF

Со стоката дадена додека купуваат