• Новак
  • -20 %
Jekit перфориран диск кочница 355*32-милиметри со цвет центар капа за AP9040 црвено кочница дебеломер за Мерцедес Бенц C200 W204 1.8 Т 2012

Jekit перфориран диск кочница 355*32-милиметри со цвет центар капа за AP9040 црвено кочница дебеломер за Мерцедес

DEN 10752.00
DEN 13440.00

Достапност
Достапно за нарачка

Jekit перфориран диск кочница 355*32-милиметри со цвет центар капа за AP9040 црвено кочница дебеломер за Мерцедес Бенц C200 W204 1.8 Т 2012

Спецификацијата

Производителот Дел Број:
JK008
Другиот Дел Број:
JK008
Објектот Тежина:
20kg
Осветленост Дел Број:
JK008
Земја/Регион на Автомобил Производство:
глобални
Материјал Тип:
AL
Бренд Име:
Jekit
Специјални Функции:
Кочница
Дијаметар:
355mm
Дебелина:
32-милиметри
тркала:
20 rim
Тип:
жлеб, drilled, J кука
Пакет:
Неутрален Пакување
Тежина:
20kg
Примена:
предни тркала
квалитет:
100% тестирано
Број На Модел На:
ОЕМ
Занает:
Кастинг

Со стоката дадена додека купуваат