• Новак
  • -20 %
Jekit 380*36mm дупчиња летачкиот диск сопирачки со центар капи за AMG6 кочница во собата за BMW 740 2011 година пред

Jekit 380*36mm дупчиња летачкиот диск сопирачки со центар капи за AMG6 кочница во собата за BMW 740 2011 година

DEN 15744.00
DEN 19680.00

Достапност
Достапно за нарачка

Jekit 380*36mm дупчиња летачкиот диск сопирачки со центар капи за AMG6 кочница во собата за BMW 740 2011 година пред

Спецификацијата

Објектот Тежина:
29kg
Осветленост Дел Број:
JK906537BR
Земја/Регион на Автомобил Производство:
глобални
Другиот Дел Број:
JK906537BR
Производителот Дел Број:
JK906537BR
Бренд Име:
Jekit
Материјал Тип:
Сиво Леано Железо
Специјални Функции:
Кочница
Дијаметар:
380mm
Дебелина:
36mm
тркала:
20 rim
Тип:
жлеб, drilled, J кука
Пакет:
Неутрален Пакување
Тежина:
29kg
Примена:
предни тркала
квалитет:
100% тестирано
Број На Модел На:
ОЕМ
Занает:
Кастинг

Со стоката дадена додека купуваат