• Новак
  • -10 %
Мотоцикл Радијатор Guard Покрие Заградата За KTM EXC EXCF XC XCF XCW XCFW MX EGS SX SXF SXS SMR 125-500 2017 2018 ENDURO ШЕСТ ДЕНА

Мотоцикл Радијатор Guard Покрие Заградата За KTM EXC EXCF XC XCF XCW XCFW MX EGS SX SXF SXS SMR 125-500 2017

DEN 4078.00
DEN 4531.20

Достапност
Достапно за нарачка


6019
945
6080
940
100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет на Боја Како Слики Материјал : не ' Рѓосувачки Челик ќе добиете Токму исто како слика
Лесно Да се Инсталира Одговара За : KTM
SX/SX-F/XC-F (со Исклучок на 250 SX, 2016 година) 125-450 2016 година
Сите Модели (Со Исклучок На Freeride) 125-500 2017-2018

Спецификацијата

Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Име На Модел:
B01201343
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
31cm
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
guard

Со стоката дадена додека купуваат