• Новак
100pcs/многу RFID сауна wristband со прилагодено печатење на логото и број 125khz TK4100 EM4100 за контрола на пристап на брави

100pcs/многу RFID сауна wristband со прилагодено печатење на логото и број 125khz TK4100 EM4100 за контрола

DEN 4320.00

Достапност
Достапно за нарачка


100pcs/многу RFID сауна wristband со прилагодено печатење на логото и број 125khz TK4100 EM4100 за контрола на пристап на брави
Боја опции,ако сакате ласерски или печатење на лого,број ,pls контактирајте со нас.
Спецификации
Стил : S07
чип Тип : TK4100 (EM4100)
Оперативен Фреквенција : 125khz
Капацитет : 64bit
Тестирани Прочитајте Опсег : 0-5cm
Мулти-Препознавање : Да
Димензија : 77mm
Материјал : Силикон+пластика
Боја : бела,Црвена,Сина,Зелена,жолта,црна.итн.
Протокол : ISO 18000-2
Животната Средина Спецификација
Температурата на работа :
-10 Celsius на +500 Celsius
Водоотпорен,Dustproof : IP65
Читај/пишувај Пати : 100000 пати
Примена :
Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,
Настанот цените, Погоден за влажни средини
Пакување
Пакување : 100 парчиња во OOP торба, 10 OPP вреќа во една картонска
Обезбедување на DHL,ТНТ,UPS-от,Fedex. брза испорака,Dsv.Cti итн испорака начини.
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира
пристигнување време. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Се направи сте задоволни
со нашето решение.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот.

Спецификацијата

Големина:
77mm
Фреквенција:
125KHz
Број На Модел На:
FR-W-Силиконски
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
GZFRZN
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
0-5cm
Чип Капацитет:
64bit
Материјал:
силиконски+пластика
чип:
TK4100 (compitable EM4100)
Фреквенција:
125KHz
Капацитет:
64bit
Протокол:
ISO 18000-2
Дијаметар:
77mm
боја:
бела,црвена,сина,црна,жолта..
Име на производ:
rfid силикони wristband
Тип:
силиконски круг wristband
Примена:
Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап

Со стоката дадена додека купуваат