• Новак
Кардио Види Хит Решение Модул Контролер Neurosky Чип Сензор Bmd101 Срцето Hrv Со Пакети Datasheet Логика

Кардио Види Хит Решение Модул Контролер Neurosky Чип Сензор Bmd101 Срцето Hrv Со Пакети Datasheet Логика

DEN 331.20

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на Sichiray ! Со почит од Кина. Џејсон Април 12, 2018.
Пакет Листата :
BMD 101 Чип 1pcs
Ве молиме контактирајте со нас за туториал или референтни документи, доколку е потребно.
Испорака
1.Нормално, ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 1-3 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress.
2.Ние го избере Aliexpress стандард превозот како нашиот главен превозот метод(докажано да биде многу ефикасен и сигурен). Ако сакате да изберете и други шпедиција, ве молиме контактирајте со нас однапред.
3.Ве молиме проверете дали стоката е во добра состојба и да се пријавите пред испорака човек го остава.Ако најдете производот е изгубена или оштетена на начин. Ве молиме да земете во фото и нека испорака мажи потврдуваат тоа. Потоа ние ќе ви помогнат нека шпедиција компензира вас.
За Русија : Купувачи треба да се пополни вашиот англиски јазик со Полно Име на Примачот, или може да не ја прими бидејќи на пост политика во вашиот counry.
Гаранција
1. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно (Додатоци доаѓаат со 3-месеци гаранција).На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
2. Ако не сте задоволни со производот, ве Молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви обезбеди задоволување на решение.
Повратни Информации&Оценка
Ние ги цениме вашите повратни информации многу. Како тоа ќе ни ги мотивира се направи подобро. Ако имате било какви прашања со нашите производи или услуга, ве Молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине негативни повратни информации. Ви благодариме !

Спецификацијата

Компатибилност:
Други
Бренд Име:
SICHIRAY
is_customized:
yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Со стоката дадена додека купуваат