• Новак
  • -5 %
Супер тешки heigth 6 cm секс играчки во bdsm ропство роб секс лисици нерѓосувачки челик рака ракави зглоб ограничувања sextoys за возрасни

Супер тешки heigth 6 cm секс играчки во bdsm ропство роб секс лисици нерѓосувачки челик рака ракави зглоб ограничувања

DEN 11674.00
DEN 12288.00

Достапност
Достапно за нарачка

Супер тешки heigth 6 cm секс играчки во bdsm ропство роб секс лисици нерѓосувачки челик рака ракави зглоб ограничувања sextoys за возрасни Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : О : во нировиот дијаметар 5.5 см, висина 6cm, дебелина 2cm, тежина 4.5 k g B : внатрешен дијаметар од 6cm, висина на 6cm, дебелина 2cm, тежина 4.5 кг Забелешка : поради различни мерни методи и мерни инструменти, па таму ќе биде малку отстапување, не квалитет проблем или да се воведе разлики.
1.Ние ги користиме Зачувам плаќање. Зачувам поддржува Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер итн.
2. Pls се направи исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.
1. Ние брод предмети преку EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго.)
1. Ние нудиме 12 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и /или злоупотребени по приемот).
2. Ако имате било какви проблеми со објектот примена, ве молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени. Ве молиме контактирајте со нас пред да испратите објекти назад! Ако проблемот навистина постои, замена или рефундирање е достапно откако ќе добиете предмети во добра состојба.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации е многу важна за нас. 2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

Спецификацијата

боја:
Б, А
Бренд Име:
СЛАТКА ПРОСТОР НА RUISON
Број На Модел На:
hd-576
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Секс игри
Големина:
A,B
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Вид:
секс играчки за парови
Употреба:
bdsm секс
Стил:
bdsm ропство
жешка:
ропството се подигнат
Врвот:
секс производи во bdsm
Функција:
bdsm фетиш
Објектот:
Секс играчки, ропството

Со стоката дадена додека купуваат