• Новак
Јака bdsm челик роб јака bdsm ропство ограничувања фетиш носат со копче за заклучување вратот и јаката секс игри и секс играчки за парови

Јака bdsm челик роб јака bdsm ропство ограничувања фетиш носат со копче за заклучување вратот и јаката секс

DEN 1354.56

Достапност
Достапно за нарачка

Јака bdsm челик роб јака bdsm ропство ограничувања фетиш носат со копче за заклучување вратот и јаката секс игри и секс играчки за парови
Опис На Производот
Бренд : Црна Император
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
големина на :
Машки : внатрешна diameter13.5cm, висина 2,2 см, дебелина 0.7 cm
Женски : внатрешен дијаметар 11.8 см, висина 2,2 см, дебелина 0.7 cm
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Пакет : 1piece
Плаќање
1. Ние прифаќаме Western Union , ЗАЧУВАМ(Али плати).
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
3. Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Превозот и Предавање
1.TNT,DHL,UPS-от,EMS,FEDEX, Кина, Воздухот Парцела.
2.Пад на превозот и Комбинираат Превозот се двете достапни , само ги споделите со нас вашите барања кога ќе нарачате од нас. ние може да ги испраќаат директно до вашиот наведената адреса.
Custmos Данок & Должност
1. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност
2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање.
3. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката.
4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја.
5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
Повратни информации
1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката.
2 .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
3. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

Спецификацијата

боја:
Машки, Женски
Бренд Име:
Црна Император
Број На Модел На:
Нерѓосувачки челик
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No

Со стоката дадена додека купуваат