• Новак
  • -5 %
Нерѓосувачки челик bdsm ропство ограничувања роб јака лисици за секс legcuffs комплет ропство возрасни игри секс играчки за couoles

Нерѓосувачки челик bdsm ропство ограничувања роб јака лисици за секс legcuffs комплет ропство возрасни игри

DEN 3966.00
DEN 4175.04

Достапност
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки челик bdsm ропство ограничувања роб јака лисици за секс legcuffs комплет ропство возрасни игри секс играчки за парови материјал : не ' рѓосувачки челик големина : Прилагодлива висина и должина на активности за Скалабилност се движат од рака на нога вкупна должина (63cm-115cm) На фиксна нога дел е фиксна должина од 51.5 cm, Фиксен дел на раката е фиксна должина на 20.5 cm, Ѓердан прилагодливи стигнале спектар на должина : 20-28cm, Јака лисици и оковите се двојно плетенка може да се прилагоди за да се прилагоди на еластична) 1. 12 месеци гаранција. Купи со доверба (со исклучок на acces Hot секси облека, играчки, театарски претстави парови костими Жени Секси долна Облека секс играчки за couplessories)
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. 3. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. 4. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. 5. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
1. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. 3. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. 4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. 5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. 1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. 2 .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. 3. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. 4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Број На Модел На:
qmr-900k9
Бренд Име:
Црна Император
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
1set
Непристојни Слика:
No
боја:
фетиш играчки
Функција:
секс роб
Стил:
bdsm ропство
Нови:
роб јака
Материјал:
лисици за секс

Со стоката дадена додека купуваат