• Новак
  • -24 %
beibehang Сопствена Позадина Дома Декоративна Позадина Mural Кинески Ретро Флорални Пеперутка во ЖИВО Позадина Ѕид mural 3d позадина

beibehang Сопствена Позадина Дома Декоративна Позадина Mural Кинески Ретро Флорални Пеперутка во ЖИВО Позадина

DEN 730.00
DEN 960.00

Достапност
Достапно за нарачка


Производ на логото екранот
. Потоа користете крпа или сунѓер да се исчисти overflow лепак. Ако не ни обезбеди со вашите податоци во рок од 24 часа од сопствени големина, ние ќе се прилагодите на mural позадина според следнава стандардна големина. Потоа, целата модел е направен од 7 метри квадратни.04 метри во должина и ширина.9 = 7 метри квадратни.

Спецификацијата

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Со стоката дадена додека купуваат