• Новак
  • -48 %
Зима Снег Мурали Природно Дрво Бреза Фото Позадини за Дневна Соба ТВ Грб Wallcovering Ѕид Трудови се Тркалаат Дома Ѕид Оркестарот

Зима Снег Мурали Природно Дрво Бреза Фото Позадини за Дневна Соба ТВ Грб Wallcovering Ѕид Трудови се Тркалаат

DEN 499.00
DEN 959.04

Достапност
Достапно за нарачка


5165368188354197 Голем Попуст ,Топло-Продажба US $ 19.99 /метар квадратен US $ 18.32 /метар квадратен US $ 18.32 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 18.99 /метар квадратен US $ 19.98 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.98 /парче US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 18.32 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен US $ 19.99 /метар квадратен

Спецификацијата

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Бренд Име:
JRong
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Шема:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат