• Новак
  • -46 %
beibehang Прилагодите било која големина позадина мурали секси убавина козметика, убавина шминка продавница инструментално позадина ѕид позадина 3d

beibehang Прилагодите било која големина позадина мурали секси убавина козметика, убавина шминка продавница

DEN 726.00
DEN 1344.00

Достапност
Достапно за нарачка


Купувачот треба да се прочита :
Wallpaper цена : $ / метар квадратен. Не том 1 s quare метри = 1 buc. 2 S quare метри = 2 компјутери. 3 S quare метри = 3 компјутери ..
Ширина x висина = M = цел број
Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Бидејќи јачината на звукот е многу мал
6 Материјал : флеш сребро ткаенина (основен материјал) / high-definition не-плетени / кожата и модел / не-плетени / трева текстура / 3 D олеснување Ефект карактеристики : три-димензионални чувство на силна. Брилијантен површината. Мазна површина. високо квалитетен Материјал карактеристики : лесен за чистење анти-статички, добро вентилирани. водоотпорен. Отпорност на влага. Мувла се Погледне : Ова е сопствена позадина. Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина). Пред да се купи некој производ, треба да се знаат сите детали. Всушност, вие може да го добиете она што го сакате. Ве молиме погледнете го следново пресметка метод : На пример, вашиот ѕид висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри, пресметување на висина и ширина на 0.05 метри. Површина : (2.5 + 0.05) M * (3 + 0.05) M = 7.77 м2. Цел 8 квадратни метри. Ве молиме напишете вашиот омилен материјал, точната ѕид големина е под цел или остави ми порака. Откако ќе го добиете вашиот потврди големина и материјал, ние ќе го организира производство и испорака, како е можно поскоро Ако не ни обезбеди со посебни димензии и материјали во рок од 24 часа, ние би сакале да генерира случаен основен материјал "Сребрена Флеш" и следниве стандардни големини. Сајтот цената е само 1 метар квадратен. Било која големина позадина за целата слика. Сопствена позадина е составена од многу производи. Ова не е целата позадина на сликата. Таа ќе сече многу парчиња, така што тој може да се вклопи во меѓународните испорака. Зошто е тоа добро, пред купување? Ви благодариме! Позадина на грбот без лепак или во прав паста, ова не е само-лепило позадина. Подготви лепак или ставете го во прав пред ставање на позадината. Ние не сме одговорни за било тарифи, но обично ние може да го прогласам за пониска вредност да ви помогне да се намали, па дури и не доход. Руски пријатели ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријатели, ве молиме да ги доставите вашите CPF број. Ви благодариме 16, стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140 cm (W) x 70.5 cm (H) (4'2 "x 2'3") 2 FT квадратни метри = 200 cm (W) x 100 cm (H) (висина "x 3'2") FT 3 метри квадратни = 208 см (W) x 146 cm (H) (6'8 "x 4'8") FT 4 метри квадратни = 250 см (W) x 160 см (H) (8'2 "x 5'3") FT 5 квадратни метри = 280 cm (W) x 180 см (H) (9'2 "x 5'11") FT 6 квадратни метри = 300 см (W) x 200 см (H) (9'10 "x 6'7") FT 7 метри квадратни = 330 cm (W) x 210 см (H) (10'10 "x 6'11") FT 8 квадратни метри = 360 см (W) x 230 см (H) (11'10 "x 7'6") FT 9 квадратни метри = 380 cm (W) x 240 cm (H) (12'5 "x 7'10") FT 10 квадратни метри = 400 см (W) x 250 см (H) (13'1 "x 8'2") FT 11 квадратни метри = 420 cm (W) x 260 cm (H) (13'9" x 8'6 ") FT 12 квадратни метри = 440 cm (W) x 270 см (H) (14'5 "x 8'10") FT 13 метри квадратни = 460 cm (W) x 280 cm (H) (15'1" x 9'2 ") FT 14 метри квадратни = 480 cm (W) x 290 cm (H) (15'9" x 9'6 ") FT 15 квадратни метри = 500 cm (W) x 300 см (H) (16'5" x 9'10 ") FT 16 квадратни метри = 500 cm (W) x 320 см (H) (16'5 "x 10'6") FT Ако имате потреба од 9 метри квадратни на ѕид, хартија, ве молиме изберете "Квантитетот 9" овде. Во меѓувреме Означете ги вашите детали на ѕидот ширина и висина под цел.
опис на производот

Спецификацијата

Димензии:
1m2
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
16582455
Тип:
Хартиените Тапети
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување

Со стоката дадена додека купуваат