• Новак
  • -38 %
Сјајот ПВЦ Позадини Ролни Златна Сребрена Фолија Спалната соба Позадина Огледало Мозаик Искра 3D Позадини за Дневна Соба Дома Декор

Сјајот ПВЦ Позадини Ролни Златна Сребрена Фолија Спалната соба Позадина Огледало Мозаик Искра 3D Позадини за

DEN 1109.00
DEN 1789.44

Достапност
Достапно за нарачка


Сјајот ПВЦ Позадини Ролни Златна Сребрена Фолија Ѕид Трудови Огледало Мозаик Искра Ѕидови 3 D Позадини за Дневна Соба Дома Декор
Опис : Предмет Бр. : RQ0110-01 Материјал : Злато Фолија Позадини Производ Големина : 0.53 m (W) * 10 m (L)=5.3 Метар Квадратен/Број/Тркалаат Стил : Класичен стил Употреба : Дневна соба / Постелнина соба / Студија соба/ Детска соба / ТВ позадина Функција : -Трајни, Soundproof ! -Анти-статички, Влага-доказ ! -Природни и Ecofriendly ! Ве молиме Имајте во предвид : 1, Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. 2, Купи доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. 3, не Постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината. 4, На клиенти од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPF или CNPJ Бр. под ред, ви благодарам! 5,Кога ќе купите повеќе од 2 ролни, Во многу земји, Ние може да ви понуди бесплатен превозот со DHL или Fedex. ТНТ.UPS-от. Aramex, превозот време само треба 5-7 работни дена! Топло Совети : Ако не сте сигурни колку ролни треба да се купи,ве молиме да ни кажете висина и ширина на ѕид,ние може да се препорача за вас.
ПОВРАТНА информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! 1.Политика на враќање детали : Купувачи можат да добијат делумна наплата, и да ги item(s) ако тие не се како што е опишано, или се поседува секој квалитет на прашања од страна на преговарање директно со продавачот 2.ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Фотографии Листа

Спецификацијата

Димензии:
53cm X 10m
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Површински Третман:
Светлината Одраз
Употреба:
Кујна,Дневна Соба,Постелнина Соба,Детска' Соба
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RQ0110-01
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Тип:
Металик Позадини
Шема:
Цврста
КТВ Бар Таванот и Ѕидот трудови:
Студија,детска соба,Спална соба
тапети за ѕидови 3d:
позадини 3d ѕид
деца позадини:
wallpaper ѕид
кујна позадини:
3d позадина
декоративни ѕид трудови:
металик златно позадини
Хартиените Тапети:
Светлината се Одрази позадини
ѕидот оркестарот позадини:
wallpaper шема

Со стоката дадена додека купуваат