• Новак
3pcs/set Кинески Calligraphy Сликарска Четка Пенкало Уметност Резерви Стационарни Линија-цртање четка

3pcs/set Кинески Calligraphy Сликарска Четка Пенкало Уметност Резерви Стационарни Линија-цртање четка

DEN 451.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип:
calligraphy пен
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Губење на материјал:
Повеќе Косата
Број На Модел На:
ЕЈ-10000
Губење на материјал:
Мешани Влакна
Големина:
28*2*2cm
Спецификација:
Medium Regular Script
Количина:
3 компјутери/set

Со стоката дадена додека купуваат