• Новак
  • -19 %
jingyuqin 10pcs 2/3/4 Копчето Виткање Далечинскиот Клуч Школка за ФОЛКСВАГЕН Tiguan Голф Sagitar Поло MK6 Touareg СЕДИШТЕ Switchblade Флип Случај Фоб

jingyuqin 10pcs 2/3/4 Копчето Виткање Далечинскиот Клуч Школка за ФОЛКСВАГЕН Tiguan Голф Sagitar Поло MK6 Touareg

DEN 1277.00
DEN 1576.80

Достапност
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Батон : 2/3/4 BTN
Клучни Празно : Да
Логото Налепница : НИКОЈ
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Карактеристики :
1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
2. Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals.
3. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото со оригиналниот.
4.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
Fitment :
за "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan Голф Sagitar..
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..
Важна Забелешка :
1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
10 X Копче Школка
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Спецификацијата

Бренд Име:
jingyuqin
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
автомобил Keychain школка замена
Производителот Дел Број:
Клучни случај одговара за ФОЛКСВАГЕН
Материјал Тип:
ABS + метал
Другиот Дел Број:
Keychian fod
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат