• Новак
  • -5 %
PINECONE за CHEVROLET CRUZE MALIBU 2 ButtonsKey Случај Неисечени Празно Месинг Сечилото Оригинален Квалитет Замена за Повикување Школка 1Pc

PINECONE за CHEVROLET CRUZE MALIBU 2 ButtonsKey Случај Неисечени Празно Месинг Сечилото Оригинален Квалитет

DEN 136.00
DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Батон : 2 Копчиња
Логото налепница : Никој
Клучни Празно : Да
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Карактеристики :
1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Оригинален Квалитет.
2. Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals.
3. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот. Оригиналниот клуч нож не може да се отстрани.
4.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
Fitment :
За CHEVROLET CRUZE MALIBU
Важна Забелешка :
1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3. Сликата е донесена од страна на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 КОМПЈУТЕР Копче Школка
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки Обработени во Рок од 5 дена по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени.
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4. Превозот метод ние се нудат е Кина Пост воздух Mail, па ако сакате да се
Изберете DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува
Така превозот време може да се br подолго отколку што вети, особено за време на сезона.
Па ве молиме да бидете трпеливи.
6. Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење
Информациите од официјалната веб-страница.
1. Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригиналното пакување и состојба.
3. Ако Наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира.
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4. Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1. Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригиналното пакување и состојба.
3. Ако Наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира.
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.

Спецификацијата

Бренд Име:
Pinecone
Прилагодување:
Yes
R/C Функција:
Со
Осветленост Дел Број:
1
Производителот Дел Број:
1
Материјал Тип:
ABS Школка Месинг Сечилото
Другиот Дел Број:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина(Копно)

Со стоката дадена додека купуваат