• Новак
  • -7 %
Keyecu Надгради Флип Автомобил Копче за Chevrolet Captiva 2006 2007 2008 2009 2010,2/3 Копчето 433MHz ID46 Далечинскиот Клуч за Chevrolet

Keyecu Надгради Флип Автомобил Копче за Chevrolet Captiva 2006 2007 2008 2009 2010,2/3 Копчето 433MHz ID46

DEN 1022.00
DEN 1099.20

Достапност
Достапно за нарачка


Функција
Ова е надградена стил далечинскиот клуч,тоа може да го замени вашиот стар клуч кој изгледа исто како слика.
Клучот нож треба да се намали од страна на вашиот локалните locksmith или дилер пред користење; далечинскиот клуч треба да се програмира со locksmith премногу.
Ве молиме споредете ги внимателно пред ставање ред.
Примена :
за Captiva 2006-2010

Пакет Се Вклучени :
1×Целосна Далечинскиот Клуч(Батерија,PCB Далечински Одбор и Transponder Чип Внатре)

Спецификацијата

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Прилагодување:
Yes
Бренд Име:
Keyecu
Осветленост Дел Број:
Автомобил Копче
R/C Функција:
Со
Производителот Дел Број:
U086
Другиот Дел Број:
Далечинскиот клуч
Материјал Тип:
ABS

Со стоката дадена додека купуваат