• Новак
  • -20 %
Soowee 20 Бои Брановидна Долго Перика Hairpiece Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Розова Црна Жените Партија Коса Cosplay Перики

Soowee 20 Бои Брановидна Долго Перика Hairpiece Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Розова Црна Жените

DEN 404.00
DEN 505.44

Достапност
Достапно за нарачка


1. Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.
2. НЕТО Тежина : Околу 25 0g , можеби малку потешки или полесни.
3. Коса Должина : Околу 80 cm , можеби малку подолго или пократко.
4. ЦЕЛ : да ја прифатиме мало & трговија на големо цел . За голема цел, Ние, исто така, ја прифати прилагодено бои & пакет.

Спецификацијата

Протегала должина:
32inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
База Материјал:
Еластична чипка
Перики Должина:
Долго
Боја на Чипка:
Транспарентна
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Бренд Име:
soowee
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Текстура:
Брановидна
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Број На Модел На:
MCS-002

Со стоката дадена додека купуваат