• Новак
  • -20 %
Soowee 20colors Долга Кадрава Коса Портокал Браун Cosplay Перики Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Додатоци Партија Перика за Жени

Soowee 20colors Долга Кадрава Коса Портокал Браун Cosplay Перики Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Додатоци

DEN 404.00
DEN 505.44

Достапност
Достапно за нарачка


1. Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.
2. НЕТО Тежина : Околу 25 0g , можеби малку потешки или полесни.
3. Коса Должина : Околу 80 cm , можеби малку подолго или пократко.
4. ЦЕЛ : да ја прифатиме мало & трговија на големо цел . За голема цел, Ние, исто така, ја прифати прилагодено бои & пакет.

Спецификацијата

Протегала должина:
32inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
База Материјал:
Еластична чипка
Перики Должина:
Долго
Боја на Чипка:
Транспарентна
густина:
120%
капа големина:
Просечната Големина
Бренд Име:
soowee
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Со стоката дадена додека купуваат