• Новак
Soowee 24inch 7pcs/set 16Clips Целосна Главата Директно Синтетички Hairpieces Отпорни на Топлина Црна до Сива Ombre Клип во Коса Екстензија

Soowee 24inch 7pcs/set 16Clips Целосна Главата Директно Синтетички Hairpieces Отпорни на Топлина Црна до Сива

DEN 527.52

Достапност
Достапно за нарачка


1. Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.
2. НЕТО Тежина : Околу 140g , можеби малку потешки или полесни.
3. Коса Должина : Околу 60 см , можеби малку подолго или пократко.
4. ЦЕЛ : да ја прифатиме мало & трговија на големо цел . За голема цел, Ние, исто така, ја прифати прилагодено бои & пакет.

Спецификацијата

Протегала должина:
24inches
Бренд Име:
soowee
Текстура:
Директно
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Предмети по Пакет:
7pcs/set
Тежина На Пакет:
140g/Set
Број На Модел На:
MFL-024
Може Да Се Permed:
Yes
боја тип:
Ombre

Со стоката дадена додека купуваат