• Новак
  • -45 %
Висок Квалитет 1 Фах Мека Лажни Eyelash Проширување,Лажни Индивидуални Eyelash BCD Навивам Сите Големина Свила Кореја Материјал Eyelash

Висок Квалитет 1 Фах Мека Лажни Eyelash Проширување,Лажни Индивидуални Eyelash BCD Навивам Сите Големина Свила

DEN 147.00
DEN 268.32

Достапност
Достапно за нарачка


Име на производ : 3 D Индивидуални Око Трепките Природни Долго Кореја Свила Mink Волумен Eyelash Продолжување
Материјал : Кореја Свила за јачина на Трепките
Навивам : J/B/C/CC/D/L
Дебелина : 0.05 0.07 0.10 0.12 0.15 0.20 0.25
Должина : 8mm 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm 15mm
Специфики : Природна Боја 100% Рачно Изработени Кореја Свила За Јачина На Трепките
Подарок : Случајно да испратите око влошки,eyelash четка или лепак прстен ..
Испорака : Повеќе од 200$,DHL/Федекс Бесплатен Превозот(exc : RU、BR、CL、AR...).

Спецификацијата

Навивам:
B, C, D
Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.15 mm, 0.20 мм, 0.25 mm
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
Нови
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Бренд Име:
NEWCOME
Големина:
as picture
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Трепки Terrier:
Други
Количина:
1 фах/многу
Материјал:
Кореја Свила Mink Lash
Спецификација:
3D Volume Lash Extension
Должина:
8mm 9mm 10mm 11mm 12mm 13mm 14mm 15mm
Дебелина:
Од 0,05 мм 0.07 mm 0.10 mm 0.12 mm 0.15 mm 0.20 0.25 mm mm
Навивам:
J B C CC D
Тип:
индивидуални лажни трепки
боја:
природни црна
ОЕМ Customed:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат