• Новак
  • -12 %
Сопствен Бренд Лажни Браун Веѓа Подобрувач Права Коса Индивидуални Трепки За Постојан Веѓа Продолжување Бесплатен Превозот

Сопствен Бренд Лажни Браун Веѓа Подобрувач Права Коса Индивидуални Трепки За Постојан Веѓа Продолжување Бесплатен

DEN 337.00
DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

На опис на производот :
Сопствен Бренд Лажни Браун Веѓа Подобрувач Права Коса Индивидуални Трепки За Постојан Веѓа Продолжување Бесплатен Превозот
2017 Нов стил Нашиот сопствен бренд Големото Око е Тајна Природни Лажни Mink Црна Веѓа.
1 Tray=12rows
Дебелина : 0.07 mm
Должина : Ова е иста должина со една лента,9-12mm на располагање.
Бесплатен Превозот
За Вашите клиенти овие веѓите ќе биде најдобар избор, бидејќи тие се многу светлина носат, свиленкаста и совршено се криви.
Навивам и должина, која ќе ви овозможи да се создаде најдобар веѓите, врз основа на клиентот фацијални карактеристики.
За веѓа продолжување на Професионалци, како што е лесен за употреба-само кора надвор од линија и да го користите, никој не веѓа ќе падне долу.
Веѓа продолжување третман, може да се создаде волумен, да се пополнат празнините или продолжување на веѓата линија.
Со цел да се обезбедат подобри производи до нашите клиенти, нашите материјали се увезени од Јужна Кореја. На следната слика е донесена во вид. Вклучени : Ако не можете да го најдете производот што го сакате, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа, и се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме она што ви треба. Ако ќе цел во најголемиот дел,ве молиме да ги споделите со нас,ние ќе ви ги понудиме најдобрите цена. Ние, исто така може да го прилагодите со свој логото,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас во секое време.
На нашите клиенти:
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.
Ве молиме НЕ остави негативни или netrual повратни информации без каков било контакт.
Се надеваме дека ќе може да се сведоци на раст на продавницата со нас ☺

Спецификацијата

Дебелина:
0.07 mm
Должина:
9mm, 10mm, 11mm, 12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Големина:
Brown Eyebrow
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Количина:
1 фах
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Број На Модел На:
веѓа
Лажни Трепки Стил:
Други
Материјал:
Врвен квалитет на Вистински Mink
Трепките Квалитет:
меки и удобни
кориснички:
Поддршка
Pakeage Прилагодени :
Поддршка
трговија на големо цена:
Pls кажете ни ако ви треба голема количина
Произведени од страна на:
SeashineBeauty Група

Со стоката дадена додека купуваат