• Новак
  • -17 %
Околу 4cm x 1cm/1.57 x 0.39 инчен 100 Парови Под Око Влошки Налепници Закрпи За Eyelash Екстензии Шминка Алатка #Y207E#

Околу 4cm x 1cm/1.57 x 0.39 инчен 100 Парови Под Око Влошки Налепници Закрпи За Eyelash Екстензии Шминка Алатка

DEN 34.00
DEN 40.80

Достапност
Достапно за нарачка


Опис : Доставени во листови. Налепници ќе се придржуваат на кожата и може да се ре позиција со леснотија, без никакви тензии на кожата да ги Користите овие налепници за да се изолира и да се обезбеди пониска трепките, идеален за eyelash проширување. На Налепници се одлични за обука и пракса. Многу економичен начин да се заштедат пари. Материјал : Хартија Големина(Lx W) : 4cm x 1cm/1.57" x 0.39"(приближно) Боја : Бела Количина : 100 парови Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 100 парови x Налепници(НАЛЕПНИЦИ САМО, други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Спецификацијата

Навивам:
J
Дебелина:
Од 0,05 mm
Должина:
6mm
Бренд Име:
FSHALL
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Тип:
Долниот Удари Со Камшик
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Број На Модел На:
Налепници
Големина:
4cm*1cm
Количина:
100 парови
Лажни Eyelash Материјал:
Пердув
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Тип На Објект:
Лажни Eyelash

Со стоката дадена додека купуваат