• Новак
  • -26 %
1PC Квалификувани Најлон Козметички Четка Лицето Шминка Четка за Руменило во Прав Четки Фондацијата Алатка 2U929

1PC Квалификувани Најлон Козметички Четка Лицето Шминка Четка за Руменило во Прав Четки Фондацијата Алатка

DEN 125.00
DEN 169.44

Достапност
Достапно за нарачка

Козметички Четка Лицето Шминка Четка Во Прав Четка За Руменило Четки Фондацијата Алатка
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела,Златен
Предмет Тип : Козметички четка
Материјал : Пластична рачка+најлон коса
Се користи со : blusher & фондацијата & прав
Вкупна должина : App 10см/3.93"
се справи со должина : App 8cm/3.14"
Влакната должина : APP 2cm/0.78"
Дијаметар : App 3.5 cm/1.37"
Featuers :
Усвојување најлон коса материјал, кој е ултра мека и мазна
Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба
Лесен за употреба и удобен за носење
Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа
Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус
Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат
Се користи за лицето да се применуваат,се вклопуваат или контура повеќе медиуми
Пакет содржина :
1 PC Четка
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
3.Брза испорака во 48 Часа.
4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Спецификацијата

Бренд Име:
OutTop
Четка Материјал:
Најлон
Се Користи Со:
Фондацијата
Број На Модел На:
1PC Шминка Четка
Големина:
1PC Makeup Brush
Количина:
1pcs
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Персискиот Волна
Тип На Објект:
Шминка Четка
боја:
Бела,Златен,Розова
вкупна должина:
Стан 10см/3.93
Се Справи Со Должина:
Стан 8cm/3.14
Влакната должина:
СТАН 2cm/0.78
Дијаметар:
Стан 3.5 cm/1.37

Со стоката дадена додека купуваат