• Новак
  • -30 %
Visofree Трепките Mink Трепките 3D Mink Коса Око Трепките Драматични Висока Јачина на звук Лажни Трепки без Суровост Полна Лента Трепките D122

Visofree Трепките Mink Трепките 3D Mink Коса Око Трепките Драматични Висока Јачина на звук Лажни Трепки без

DEN 166.00
DEN 237.12

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Бренд Име:
visofree
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Количина:
1 пар
Број На Модел На:
visofree D122
Големина:
1 box
Лажни Трепки Terrier:
Црна Памук Труп

Со стоката дадена додека купуваат