• Новак
Семејството Појавување на Облека, Татко, Син Tshirt Облека, за Појавување на Облека Мама и Мене Облека Кратко Sleeve Печати Батеријата T-shirt

Семејството Појавување на Облека, Татко, Син Tshirt Облека, за Појавување на Облека Мама и Мене Облека Кратко

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка


материјал : 100% памук
СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! Само високо квалитетни Производи е дозволено да се продава во оваа продавница, ние ќе ги провери evey производи " квалитет пред да се испрати надвор! Цената е за едно лице само
ако треба за татко и деца pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за бебето и тато? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големината на бебето. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за тато. Потоа додадете во количката. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
Деца Големина : S(2 T) M(3 T) L(4 T) XL(5 T) 2 XL(6 T) 3 XL(7 T/8 T)
Цената е За 1 Парче .
Ако Сакате Да Нарачате За Целото Семејство ,
Ве Молиме Да Ги Стави Во Количката .
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Спецификацијата

Големина:
dad S, dad M, dad L, dad XL, dad 2XL, dad 3XL, mom S, mom M, mom L, mom XL, mom 2XL, mom 3XL, daughter romper 3M, daughter romper 6M, daughter romper 9M, daughter romper 12M, son romper 3M, son romper 6M, son romper 9M, son romper 12M, son S 2T, son M 3T, son L 4T, son XL 5T, son 2XL 6T, son 3XL 7T 8T, Daughter S 2T, Daughter M 3T, Daughter L 4T, Daughter XL 5T, Daughter 2XL 6T, Daughter 3XL 7T 8T
Бренд Име:
Aiqingsha
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Тип На Објект:
Маици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
ПАМУК 100%
Ткаенини:
Памук
Дебелина:
Рутински
Применливи Сезона:
Лето
применливи објекти:
Три единици на семејството
Стил:
Слободно време
Облека категорија:
DIY T-shirt
Шема:
Цртан филм
Style1:
Familia Татко, Син Бебе Т-маица Семејство Погледнете

Со стоката дадена додека купуваат