• Новак
  • -0 %
Мајка Син Тимови Семејство Облека Тато Мама и Ќерка за Појавување на Облека Како Отец и Како Син Облека Кошула Супер Ѕвезда Печатени

Мајка Син Тимови Семејство Облека Тато Мама и Ќерка за Појавување на Облека Како Отец и Како Син Облека Кошула

DEN 383.00
DEN 383.04

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : 100% памук
СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !!
само добар квалитет на стоката е дозволено да се продава во оваа продавница!
Цената е за едно лице само
ако треба за мајка и деца pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за девојка и мајка? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за девојка. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми. Потоа додадете во количката. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Спецификацијата

Големина:
mom S, mom M, mom L, mom XL, mom 2XL, mom 3XL, baby romper 3M to 6M, Dad S, Dad M, Dad L, Dad XL, Dad 2XL, kid height 65-80cm, kid height 80-90cm, kid height 90-110cm, kidheight 110-130cm, kid height 130-145cm, Dad 3XL
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Маици
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шема:
Апстракт, чиста боја
Пигмент:
Бела
Категорија На Производ:
родител-дете
Главната ткаенина состав:
општ термин за памук и kapok
Применливи пол:
Пол / род
Година сезона:
Летото 2017
Сезоната:
Пролет, Лето
Стил:
arder
родител - дете категорија:
Т-маица
НЕМА.:
ZY

Со стоката дадена додека купуваат