• Новак
4 во 1 Батерија Полнач 1225mAh Батеријата Паралелно Полначот Интелигентни Полнач за DJI OSMO+/ OSMO ПРО и СУРОВИНИ Полнење Центар

4 во 1 Батерија Полнач 1225mAh Батеријата Паралелно Полначот Интелигентни Полнач за DJI OSMO+/ OSMO ПРО и СУРОВИНИ

DEN 1245.60

Достапност
Достапно за нарачка

4 во 1 Батерија Полнач 1225m Ah Батеријата Паралелно Полначот Интелигентни Полнач за DJI OSMO+/ OSMO ПРО и СУРОВИНИ Полнење Центар
Спецификации :
Текст : 110-240 V
Излез : 13.05 V 4А - (тип 2)
Време на полнење : за 65 минути
Нето Тежина : 253g (НИ Стандард), 270g (ЕУ Стандард)
Пакет Тежина : 296g (НИ Стандард), 313g (ЕУ Стандард)
Погоден за : OSMO+/ OSMO ПРО и СУРОВИНИ батеријата
Приклучок Тип : НИ Стандард, ЕУ Стандард
(Забелешка : батерии не се вклучени)
1*Батерија Полнач
Pls оставете порака до нас : Дали сакате ЕУ Приклучок или НИ приклучок ?Ви благодариме
(Не се вклучуваат на батеријата)

Спецификацијата

Бренд Име:
SUNNYLIFE
Пакет:
Yes
Gimbal Додатоци Тип:
Gimbal Полначи Информации За Батеријата
Тежина (g):
320
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
DJI OSMO+/ OSMO ПРО и СУРОВИНИ Полнење Центар
Компатибилен Gimbal Бренд:
DJI
Компатибилен Gimbal Модел:
DJI OSMO+/ OSMO ПРО и СУРОВИНИ
Име на производ:
4 во 1 Батерија Полнач Паралелно Полначот Интелигентни Полнач за DJI OS
Модел:
DJI OSMO+/ OSMO ПРО и СУРОВИНИ Полнење Центар
Тип:
DJI Osmo додатоци
Карактер:
4 во 1 DJI OSMO+/ OSMO PRO/ RAW Батеријата Менаџер
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.85kg (1.87lb.)
Пакет Големина:
8cm x 9cm x 10cm (3.15in x 3.54in x 3.94in)

Со стоката дадена додека купуваат