• Новак
  • -45 %
Нови 4 Во 1 SKF05 Генерал. 2 Жичен Рачни Selfie Стап Monopod + Fisheye Макро Широк Агол Телефон Објектив за Samsung Галакси S8 / S8 Плус

Нови 4 Во 1 SKF05 Генерал. 2 Жичен Рачни Selfie Стап Monopod + Fisheye Макро Широк Агол Телефон Објектив за

DEN 412.00
DEN 748.80

Достапност
Достапно за нарачка

4 Во 1 SKF04 Генерал. 2 Жичен Рачни Selfie се Држи Со Копчето Monopod + Fisheye Макро Широк Агол Телефон Објектив за Samsung Галакси S8 / S8 Плус Selfie Стап и 3 во 1 Fisheye + Макро + Широк Агол Телефон Објектив може да се поврзе со и одговара за речиси сите IOS Android паметни телефони.
Компатибилен со овие модел телефони :
(1) Одговара на с или IOS Систем на Apple i Phone 8 / 8 Плус / X / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;
(2) Одговара за Samsung Галакси S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;
(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;
(4) Одговара f или Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 / P8 Max / P8 / Г-7 / Г-7 Плус / P7 / P6;
(5) Одговара f или LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 /LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;
(6) Одговара f или HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;
(6) Одговара f или Sony Xperia C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;
(6) Одговара f или Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;
(7) Одговара f или Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;
(8) Одговара f или Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .
Aan така на IOS Android паметни телефони..
ЗАБЕЛЕШКА - Купувачот ве молиме да го прочитате :
1. Наредби за помалку од 10 долари нема да имаат валидна следење на број!!!
2. Ве молиме НЕ го отворам било спорови без комуникација!!! Како што може да се сигурни дека секоја парцела може да биде доставен во рок од вети време.
3. Ние ќе се прошири испорака датум за вас. Или ако пратката се водат за исчезнати, ние ќе испрати еден за вас.
4. Руски пријатели, поради руската политика, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме на англиски јазик, кога ќе го поставите цел.
The Детали За Производот :
1. Компатибилен Систем : Универзален и За IOS 5.0 погоре или Андроид над 4.0.0 систем
2. Материјал : Силикон Рачка + Алуминиумски Телескопски Стап + Прилагодливи ПВЦ Гума Клип
3. Напомена : Доколку вашиот android телефон не може да земе слика, ве молиме да поставите јачина на звук копче за камера копче за
4. Не треба да ја преземете СТАН, Како можам да се земе слика? 1. Поврзете го аудио кабел со мобилен телефон 2. Притиснете го копчето на стап да се земе слики на Пакет :
1 x Мини monopod (Selfie Стап)
1 x Fisheye Леќа Телефон
1 x Макро Леќа Телефон
1 x Широк Агол Леќа Телефон

Спецификацијата

Бренд Име:
SunKinFon
Макс Extened Должина (mm):
820
Тежина (g):
128
Број На Модел На:
SKF05 2 генерал.
Конфигурирани за(Прилагодување):
Паметни телефони
комуникација:
Жичен
Поддршка За Далечинска Контрола:
No
Пакет:
No
Укината Должина (mm):
185
Материјал:
Силикони
Тип:
Мини Звучници Selfie Стап Со Копче
Компатибилни Уреди:
Универзал За Мобилни Телефони, За 3.5 ~ 6 инчен Уреди
Компатибилен Систем:
Андроид 4.2.2 Погоре ; IOS 5.0 Погоре
Материјал:
Силиконски Рачка + Алуминиумски Телескопски Стап + Прилагодливи ПВЦ Гума Клип
Компатибилен Модел 1:
за iPhone 8 8 Плус X 7 7 Плус 6S 6S Плус 6 6 Плус 5S 5C 5 4S 4 3G 3GS
Компатибилен Модел 2:
за Samsung Галакси S8 S8 Плус S7 S7 работ S6 S6 Работ S5 S4 S2 S3
Компатибилен Модел 3:
за Samsung Галакси Забелешка 5 4 3 Работ A7 A8 А5 A3 J7 J5 E7
Компатибилен Модел 4:
за HTC ONE M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10/10 ево/10 Про
Компатибилен Модел 5:
за LG G4 G5 SE V10 G5 мини, за Meizu 2 3 4 Про 5 М1 Забелешка M2 Забелешка
Компатибилен Модел 6:
за Huawei Искачи P10 P10 Плус P9 P9 Плус P8 P8 Лајт P7

Со стоката дадена додека купуваат