• Новак
  • -5 %
Силна вшмукување чаша дилдо реални огромен пенис замав+вибрации големи меки дилдо вибратор магично стапче massager секс играчки за жена

Силна вшмукување чаша дилдо реални огромен пенис замав+вибрации големи меки дилдо вибратор магично стапче massager

DEN 1686.00
DEN 1775.04

Достапност
Достапно за нарачка

Кога ние се нудат бесплатен превозот повеќе од еден превозник, ние ќе го избере еден од нив од страна на самите себе. Оддалечена Област Доплата : Ако вашата адреса е припаѓаат на Оддалечена Област. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети се 100% нови и прегледани.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. International Shipping : 1. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови. Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс/UPS-от како вашиот превозни средства. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.Сите производи испрати доверливи ве молиме не грижете се, Силна вшмукување чаша дилдо реални огромен пенис замав+вибрации големи меки дилдо вибратор магично стапче massager секс играчки за жена Бренд : Jiuai Материјал : TPE Вибратор режим : 10 фреквенцијата на вибрациите+замав Моќ со : USB полнење Големина : 210*38 MM Повратни информации : 1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу! 2) Што секогаш го нудат најдобра цена за добар квалитет на стоки и услуги за вас. 4) Ер Mail Пост е цената е најевтин, но времето за испорака зависи од Post office. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. 1) Ако не се примени на објект на пат, или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или Alie Express порака, ние ќе ви одговори за вас во рок од 24 Часа. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ние не се грижиме за нашите клиенти. Ви благодариме! Начин На Плаќање : 1. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостаток. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Време на испорака : Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Објектот ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена, веднаш штом вашата Уплата е Потврдена. Имаме право да побара од вас да плаќаат дополнителни Оддалечена Област Доплата повторно дури и веќе готови уплатата за вашата нарачка. Тоа е навистина надвор од нашата контрола. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што на дополнителни трошоци ќе биде пред купување. Ние брод на Ali Express' адресата САМО. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.

Спецификацијата

боја:
Месо, Браун
Тип На Објект:
Вибратори
Број На Модел На:
QMR-445558969
Бренд Име:
JIUAI
Големина:
210*38mm
Материјал:
TPE
Функција:
вшмукување чаша дилдо
жешка:
дилдо реална
Спецификација:
дилдо вибратор
Материјал:
магично стапче massager

Со стоката дадена додека купуваат