• Новак
  • -10 %
FAAK Задник plug вшмукување чаша шапка форма анален plug голема анален дилдо Секс Затка Играчки за Возрасни Мажи и Жени, Анален Тренер за Парови

FAAK Задник plug вшмукување чаша шапка форма анален plug голема анален дилдо Секс Затка Играчки за Возрасни

DEN 842.00
DEN 936.00

Достапност
Достапно за нарачка


Задник приклучок со вшмукување чаша шапка форма анален plug голема анален дилдо Секс Затка Играчки за Возрасни Мажи и Жени, Анален Тренер за Парови 1.Боја : месо 2.Должина : 18.2 cm 3.Дијаметар : 6.8 cm(макс) 4.Карактеристики : водоотпорен,флексибилни 5.Функција : Мастурбацијата ,флерт ве молиме имајте во предвид големината информации за повикување само , можеби 1-5мм разликата се должи на рачно мерење. CE и ROHS сертификат Топло Препорачувам

Спецификацијата

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
16.3*6.8cm
Број На Модел На:
FAAK037
Материјал:
TPE
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
FAAK
Непристојни Слика:
No
боја:
месо боја
Водоотпорен:
Yes
вибрации:
No
Тип:
Возрасни анален играчка
Функција:
Мастурбацијата,Анална стимулација
Пакет:
Безбедно и дискретно

Со стоката дадена додека купуваат